کشیدن پوست شکم | لیفت شکم بدون جراحی

کشیدن پوست شکم
کشیدن پوست شکم: آیا می دانید لیفت شکم به صورت جراحی و یا بدون جراحی هم اکنون برای شما فراهم می باشد؟ شما می توانید با استفاده از کشیدن پوست شکم از شل شدگی و افتادگی پوست که در اثر لاغری و یا انجام انواع جراحی های پیکر تراشی مانند عمل لیپوماتیک ایجاد شده است، خلاص شوید.

لیفت شکم چیست؟
داشتن شکمی صاف و به اصطلاح ورزشی آرزوی بسیاری از افراد است. ورزش های سخت برای رسیدن به شکمی خوش فرم بسیار زمان بر بوده و اگر اصولی صورت نپذیرد گاه با صدمات جدی همراه می باشد.

رژیم غذایی برای تمامی افراد امکان پذیر نخواهد بود و کاهش وزن افراطی با صدمات جدی ریزش مو و عدم کیفیت پوست همراه می باشد. پس از بارداری نیز، افتادگی شکم امری طبیعی بوده و گاه بازگرداندن آن به حالت اول بسیار دشوار است.

یکی از روش های جدید و بسیار روتین برای رفع افتادگی و چربی های اضافی است. در این روش پوست شل شده ای که زاویه ای به سمت پایین دارد کشیده شده و میزان اضافه آن برداشته می شود.

در کشیدن پوست شکم ، ناف نیاز به کاشت در منطقه ای جدید دارد. در قسمت باز شده برای ماهیچه ها می بایست از روش های بازدگرداننده استفاده شود.

دقت نمایید کشیدن پوست شکم به معنی کم کردن وزن نیست.

این روش برای افرادی است که در افتادگی پوست شکم خود رنج می برند. خط بخیه افقی ناشی از این روش کم رنگ بوده و محسوس نمی باشد. پس از انجام کشیدن پوست شکم میزان کمی عفونت، زخم، و تورم و کبودی دیده می شود که به زودی رفع خواهد شد.

توصیه های قبل و بعد از کشیدن پوست شکم:
دقت نمایید که اگر دارو های انعقاد خون استفاده می نمایید می بایست چند روز قبل از انجام کشیدن پوست شکم  با پزشک خود مشورت نمایید.

افرادی که از نیکوتین و یا الکل استفاده می نمایند می بایست مصرف خود را یک ماه قبل از تاریخ عمل قطع نمایند. استراحت جسمی و روحی قبل از لیفت شکم ضروری است.

استفاده از گن شکم پس از کشیدن پوست شکم امری ضروری بوده و معمولاً می بایست تا ۲ ماه ادامه دار باشد.

فعالیت های ورزشی و شنا پس از کشیدن پوست شکم می بایست قطع شود و زمان این موضوع به تجویز پزشک بستگی دارد. حمام های آفتاب از دیگر مسائلی است که پس از جراحی زیبایی شکم می بایست قطع شود.

کشیدن پوست شکم بدون جراحی:
این روش برای درمان پوست های شل استفاده می شود. حرارت ایجاد شده در این روش سبب می شود که کلاژن های موجود در شکم جمع شده و این موضوع در جلسه اول به سادگی مشهود است.

به طور کلی در کشیدن پوست ۳ هفته زمان نیاز است تا پوست سفت شود. این روش از جراحی زیبایی شکم بهتر است و سبب کلاژن سازی می باشد. جلسات به صورت ماهانه تعیین می شود و تعداد جلسات با توجه به میزان شلی پوست می باشد.

دقت نمایید که در این روش رنگ های مختلف پوست قابل پذیرش است و اغلب رنگ های تیره نیز در این روش جواب مناسب خواهند گرفت. قرمزی محدود در ناحیه شکم در این روش محدود بوده و تا چند ساعتی طول می کشد و سپس برطرف می شود. اگر دارای افتادگی گسترده هستید می بایست به سراغ روش های جراحی بروید. این روش کم دردسر تر و کم خطر می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

01144252695