عمل بالا بردن سینه یا لیفت سینه و جلوگیری از افتادگی سینه ها

عمل بالا بردن سینه یا لیفت سینه، جراحی زیبایی برای رفع افتادگی سینه‌ها است. به دلایل مختلفی ممکن است سینه خانم‌ها دچار افتادگی شود. بالا کشیدن سینه، با کمک ایجاد برش‌های در پوست سینه، برداشتن بخش‌های اضافی و جمع کردن پوست سینه انجام می‌شود. در این روش بافت سینه تغییری نمی‌کند. بر عکس عمل کوچک کردن سینه که در آن، بافت‌های اضافی برداشته می‌شود، در عمل بالا بردن سینه فقط پوست اضافی برداشته می‌شود.
در ابتدا می توانید ویدئویی از جراحی سینه برای لیفت سینه در اتاق عمل مشاهده کنید:
 
افتادگی سینه، یکی از مشکلات رایج خانم‌ها در سنین مختلف است. بزرگی سینه‌، یکی از عواملی است که باعث افتادگی سینه می‌شود. متاسفانه، افتادگی سینه، به‌وسیله هیچ روشی جز عمل بالا بردن سینه، قابل درمان نیست. این مشکل معمولاً پس از کاهش وزن‌های شدید اتفاق می‌افتد. گاهی نیز، به‌دلیل افزایش سن و جاذبه زمین این مشکل ایجاد می‌شود. اثرات منفی روحی‌روانی این مشکل، چنان قوی است که ممکن است فرد را دچار افسردگی و عدم اعتماد‌به‌نفس کند. پس بهتر است، پروسه درمان را پیگیری کنید.

لیفت سینه علاوه بر اینکه شکل سینه‌ها را گرد و طبیعی می‌سازد، بلکه نوک و هاله سینه را نیز به محل طبیعی خودش برمی‌گرداند.

لیفت سینه، یک جراحی زیبایی است که باید توسط متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی انجام شود. پیش از تصمیم قطعی برای انجام این عمل، حتما باید با یک متخصص مشورت کنید؛ چه بسا که روش‌های درمانی کمکی دیگری نیز به شما پیشنهاد شود که نتیجه لیفت سینه را بهبود بخشد.

همچنین در مورد روش جراحی لیفت سینه مخصوص شما نیز باید تصمیم‌گیری شود؛ اینکه چه نوع برشی برای لیفت سینه شما موثرتر خواهد بود و چه عوارضی ممکن است برای شما پیش بیاید. لیفت سینه علاوه بر رفع آویزان بودن سینه، می‌تواند فرم و شکل سینه را نیز تغییر دهد و حتی همراه با دیگر عمل‌های زیبایی انجام شود تا سینه‌ها خوش‌فرم‌تر شوند. برای مثال در خانم‌هایی که بافت کافی در سینه‌های آن‌ها وجود ندارد، می‌توان عمل بالا بردن سینه را همراه با پروتز سینه انجام داد یا با تزریق چربی به سینه ،به بزرگ تر شدن سینه های آنها کمک کرد.

اگر سینه‌ها به سمت پایین باشد، لیفت سینه گزینه خوبی برای تغییر شکل سینه‌ها است. همچنین، بالا بردن و لیفت سینه باعث بهتر به نظر رسیدن و افزایش اعتماد به نفس می‌شود.

حال این پرسش‌ها وجود دارد که عمل لیفت سینه برای چه کسانی مناسب است؟ آیا آزمایش یا روشی وجود دارد که مشخص کند چه کسی به لیفت سینه نیاز دارد؟ برای انجام عمل بالا بردن سینه باید به چه متخصصی مراجعه کرد؟ عوارض عمل بالا بردن سینه چیست؟ پاسخ این سوالات را در ادامه خواهید یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

01144252695