تزریق چربی به سینه | نکات اساسی که قبل از تزریق باید بدانید

چرا تزریق چربی به سینه ؟

زیبایی اندام برای بانوان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. این مهم از آن‌جا مشخص می‌شود که بدانیم عمده جراحی‌های زیبایی نیز برای بانوان طراحی شده‌اند. با پیشرفت علم و تکنولوژی در حوزه سلامت و پزشکی، متخصصان به فکر پیدا کردن راه‌هایی بودن تا بتوانند مشکلات و نواقص ظاهری بیماران را برطرف کرده و چهره و اندامی بی‌نظیر را برای ایشان به وجود بیاورند. شاید بتوان گفت این شاخه از علم پزشکی، یعنی شاخه جراحی‌های زیبایی و پلاستیک، علاوه بر دانش و تخصصی که جراحان و پزشکان باید داشته باشند، به هنرمندی و زیبایی‌شناسی آن‌ها نیز بسیار وابسته است؛ چرا که در حین عمل‌های زیبایی، پزشکان چهره و یا اندام بیمار را باز طراحی کرده و شکل و شمایل جدیدی به آن می‌بخشند.

شاید در گذشته نه چندان دور، تنها عمل زیبایی که در کشور ما رایج بود را بتوان عمل جراحی زیبایی بینی نام برد؛ اما با گذشت زمان و نیز ورود تکنولوژی‌های جدید به کشور، همچنین، کسب مهارت و تجربه های جدید توسط پزشکان، عمل‌های زیبایی دیگری نیز جای خود را در کشور ما باز کرده‌اند. جراحی‌های زیبایی گوش،تزریق چربی به باسن، بزرگ کردن سینه از طریق تزریق چربی، جراحی‌های لیفت پوست، جراحی‌های لاغری و حذف چربی‌های مقاوم و … تنها بخشی از جراحی‌هایی هستند که امروزه به وفور در کشور ما در حال انجامند.

تزریق چربی به سینه یکی از روش‌هایی زیباسازی و جوان‌سازی سینه است. این روش، در کنار دیگر روش‌های زیبایی سینه همچون لیفت سینه، کاشت پروتز و … در بین بانوان رواج پیدا کرده است. در ادامه، با بررسی نحوه انجام تزریق چربی به سینه، همچنین، معایب این روش و مزایای بزرگ کردن سینه از طریق تزریق چربی بیشتر آشنا خواهیم شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

01144252695